Ochrona danych osobowych

Kancelaria Rachunkowo-Prawna TAX-LEX gwarantuje ochronę danych udostępnianych przez Państwa w trakcie zgłaszania zapytań korzystając z poczty elektronicznej bądź formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Udostępnienie Państwa danych osobowych ma charakter dobrowolny i związane jest wyłącznie ze składaniem do nas zapytań i nawiązywaniem kontaktu celem odpowiedzi na zadane pytanie.

Wysłanie zapytania bądź nawiązanie z nami kontaktu jest tożsame z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na zgłoszone pytanie. Wszystkie osoby posiadają prawo wglądu i dokonania zmian w przesłanych przez siebie danych osobowych. Usunięcie danych osobowych z naszej bazy odbywa się poprzez wysłanie wiadomości e–mail na adres biuro@tax-lex.com.pl ze stosownym żądaniem. Administratorem danych osobowych użytkowników strony internetowej www.tax-lex.com.pl jest Kancelaria  Rachunkowo-Prawna TAX-LEX.

Podejmowane przez nas działania są zgodne z Ustawą o ochronie danych osobowych jak również najwyższymi standardami bezpieczeństwa systemów informatycznych.